Betco Foreign Trade

Betco Foreign Trade

    Description

Since 2006, BETA IRRIGATION AND SAPLING with its wide staff of engineers and technicians provides designing and application of irrigation systems in fruit and vegetable gardens, fields and greenhouses. We provide application and consultancy services on product sales in irrigation systems and automation of irrigation systems with our wide dealership network.

Sulama sektöründeki faaliyetlerine 1992 yılında malzeme satışı ile başlanmıştır. 2000 yılında fidan satışa başlayan firmamız, 2006 yılına kadar faaliyetlerini Beta Sulama ve Fidancılık olarak yürütmüştür. 2006 yılında ise iki ana faaliyet alanı olan Fidancılık ve Sulama Sistemleri faaliyetlerine ayırmıştır. Günümüzde ise geniş mühendis ve tekniker kadrosu ile meyve ve sebze bahçelerinde, tarlalarda ve seralarda sulama sistemlerinin projelendirilmesi ve uygulanmasının yanında geniş bayilik ağı ile sulama sistemlerinde ürün satışı ve sulama sistemleri otomasyonu konularında uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
BETAمنذ عام 2006 ، توفر الري والشتل مع طاقمها الواسع من المهندسين والفنيين تصميم وتطبيق أنظمة الري في حدائق الفاكهة والخضروات والحقول والصوبات. نحن نقدم خدمات التطبيقات والاستشارات حول مبيعات المنتجات في أنظمة الري من خلال شبكة وكلاءنا الواسعة

Cookies

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Accept