Deser Water Treatment

Deser Water Treatment

    Description

Our company, which has been operating in the field of water since 86, specializes in industrial water treatment systems and chemical conditioning and serves a wide sector. DESER KİMYA has always produced the most ideal solutions by successfully applying the latest technology, the most economical working program and the most strict service in water treatment, keeping the wishes and satisfaction of the user at the forefront.

1986 Yılından itibaren su konusunda faaliyet gösteren firmamız endüstriyel su arıtım sistemleri ve kimyasal şartlandırması üzerine uzmanlaşarak, geniş bir sektöre hizmet vermektedir. AQUA DESTECH GROUP su şartlandırma konusunda uyguladığı en yeni teknoloji, en ekonomik çalışma programı ve en sıkı servis hizmetini başarı ile uygulayarak, kullanıcının istek ve memnuniyetini ön planda tutarak daima en ideal çözümleri üretmiştir.
شركتنا ، التي تعمل في مجال المياه منذ 86 عامًا ، متخصصة في أنظمة معالجة المياه الصناعية والتكييف الكيميائي وتخدم قطاعًا واسعًا DESER KİMYA لطالما أنتجت أفضل الحلول المثالية من خلال تطبيق أحدث التقنيات بنجاح ، وبرنامج العمل الأكثر اقتصادا والخدمة الأكثر صرامة في معالجة المياه ، والحفاظ على رغبات ورضا المستخدم في المقدمة

Cookies

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Accept