Duska Shower Cabin

Duska Shower Cabin

    Description

Duska has aimed to provide the most suitable products at the most suitable prices to the needs and needs of its customers with continuous renovation and ar-ge studies, which makes production of shower cabin, shower tub, bathtub, bathroom cabinet and various bathroom accessories in Sakarya. Adhering to international standards and marketing with innovative and quality products. Duşka continues its production activities as sensitive to human and nature.

Duşka, Sakarya’da duş kabini, duş teknesi, küvet, jakuzi ve çeşitli banyo aksesuarlarının üretimini gerçekleştiren, sürekli kendini yenileyen yapısı ve ar-ge çalışmalarıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürünleri en uygun fiyatlara sunmayı amaç edinmiştir. Yenilikçi ve kaliteli ürünleriyle, alanında duşkabin ve banyo aksesuarlarının çıtasının yükselmesinde katkıda bulunmuş ve sektörde uluslararası standartlarda ürünlerin çıkmasına ön ayak olmuştur. Duşka, üretim faaliyetlerini insana ve doğaya duyarlı olarak sürdürmektedir.
Duska تهدف AR-ge إلى توفير المنتجات الأكثر ملاءمة وبأسعار مناسبة لاحتياجات عملائها من خلال تجديد مستمر ودراسات ، مما يجعل إنتاج كابينة الاستحمام وحوض الاستحمام وخزانة الحمام وإكسسوارات الحمام المختلفة في صقاريا. الالتزام بالمعايير الدولية والتسويق بمنتجات مبتكرة وجودة Duşka تواصل أنشطتها الإنتاجية باعتبارها حساسة للإنسان والطبيعة

Cookies

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Accept