Thermonox Machines

Thermonox Machines

    Description

Thermonox, manufacturing filling machines and cup production lines since 2011 and has continued its activities with our team of engineers and staff with high technical potential, has also become one of the most popular companies in the sector with its young and creative team.

Thermonoks, sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, 2011 yılından bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir. Kuruluşundan itibaren sektöre büyük bir dinamizm kazandıran firmamız hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, kusursuz hizmet, zamanında teslim, üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı prensibi hedeflenmiştir. Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite", çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır. Teknik potansiyeli yüksek, mühendis ve personellerden oluşan firmamız, aynı zamanda genç ve yaratıcı olan ekibiyle de sektörün en gözde firmalarından biri konumuna gelmiştir.
Thermonox شركة لتصنيع آلات التعبئة وخطوط إنتاج الأكواب منذ عام 2011 وواصلت أنشطتها مع فريق المهندسين والموظفين لدينا ذوي الإمكانات التقنية العالية أصبحت أيضًا واحدة من أكثر الشركات شعبية في هذا القطاع بفريقها الشاب والإبداعي

Cookies

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Accept