Zenix Beauty

Zenix Beauty

    Description

KARATAŞ COSMETICS, whose registered center is in Istanbul and has the vision of "To be the most undrestanding and meeting their personal requirements, product needs and service expectations of people in the world, now has taken its place among the leading cosmetic firms in the world.

KARATAŞ COSMETICS has adopted the quality as unchangable value since it was established, and has succeeded to take a place in the Turkish cosmetic market through its innovative and professional service understanding.

KARATAŞ COSMETICS commits itself to introduce the best cosmetic innovation in terms of quality, impact and safety for men and women all over the world.

KARATAŞ KOZMETİK VE KİMYA SAN. TİC. A.Ş. Merkezi İstanbul’da olan ve “Dünyadaki insanların kişisel gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve karşılayan şirket olmak” vizyonuna sahip

KARATAŞ KOZMETİK, bugün dünyanın en büyük kozmetik firmalarının arasında yerini almıştır. KARATAŞ KOZMETİK; kalitenin değişilmez bir değer olduğunu kurulduğu günden bu yana benimsemiş, bilgi ve birikimi, yaratıcı ve uzman kadrosuyla, yenilikçi ve profesyonel bir hizmet anlayışında Türk kozmetik piyasasında yer edinmeyi başarmıştır. KARATAŞ KOZMETİK dünyanın her yerindeki kadınlara ve erkeklere kalite, etki ve güvenlik bakımından en iyi kozmetik inovasyonu sunmayı görev edinmiştir. Tüketicisine en kaliteli ürünü sunmak hedefinde olan KARATAŞ KOZMETİK, prensiplerine bağlı, insan sağlığı ve doğaya saygılı, teknoloji ve yeniliklere açık olup, dünya trendlerini yakından takip etmektedir. AR-GE ve Kalite Kontrol Laboratuvarları ile üretimin her aşamasında uygulanan titiz çalışmalarla, kalitesini tartışılmaz düzeylere ulaştırmayı hedef edinmiştir.
KARATAŞ COSMETICS أصبحت شركة
التي يقع مركزها المسجل في إسطنبول ولديها رؤية "أن تكون أكثر الناس هدرًا وتلبية احتياجاتهم الشخصية واحتياجات المنتج وتوقعات الخدمة للناس في العالم ، قد احتلت الآن مكانها بين شركات مستحضرات التجميل الرائدة في العالم .

اعتمدت KARATAŞ COSMETICS الجودة كقيمة لا تتغير منذ تأسيسها ، ونجحت في الحصول على مكان في سوق مستحضرات التجميل التركية من خلال فهم الخدمة المبتكرة والمهنية.
KARATAŞ COSMETICS تلتزم
بتقديم أفضل ابتكار تجميلي من حيث الجودة والتأثير والسلامة للرجال والنساء في جميع أنحاء العالم.

Cookies

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Accept