Kaan Group

Kaan Group

    Description

Our company has been operating in industrial and epoxy floor applications for more than 30 years. We are specialized mainly in industrial flooring and epoxy coatings by keeping customer satisfaction and quality work as our priority. We continue to expand our operations by participating in international projects abroad with our expert team and quality service.

Firmamız 30 yılı aşkın bir süredir endüstriyel ve epoksi zemin uygulama alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne inşaat sektöründe kendisini kanıtlamış ve bu konuda kendisinden fazlası ile söz ettirmiştir. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini ön planda tutan firmamız, özellikle endüstriyel zemin ve epoksi kaplamalarında uzmanlaşmış olup bu alanda ülkemizin sayılı kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır. Bu başarımızın sırrı uzman ekip ve kaliteli hizmettir. Türkiye’de ve yurt dışında profesyonel olan kuruluşlarla birlikte çalışıp güven ve tecrübe kazandıktan sonra inşaat ince işlerinde de bir çok projeye başarılı taşeron imzasını atarak sektördeki vizyonunu genişletmiştir ve globalleşen dünyanın bir çok ülkesinden yeni projelerde yer alarak büyüme hedeflerine devam edecektir.

تعمل شركتنا في تطبيقات الأرضيات الصناعية والإيبوكسية منذ أكثر من 30 عامًا. نحن متخصصون بشكل رئيسي في الأرضيات الصناعية وطلاء الإيبوكسي من خلال الحفاظ على رضا العملاء وجودة العمل كأولويتنا. نواصل توسيع عملياتنا من خلال المشاركة في المشاريع الدولية في الخارج مع فريق الخبراء لدينا وخدمة الجودة

Cookies

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Accept