Epoxy Floor Coating
GOLD

    Description
Epoxy floor coatings have a wide range of applications in the building industry. The main purpose of using it as a floor covering is to eliminate the negative effects of physical and chemical formations on concrete surfaces.
Epoksi zemin kaplamaları yapı sektöründe çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Zemin kaplaması olarak kullanılmasının en temel amacı fiziksel ve kimyasal oluşumların beton yüzeyler üzerindeki olumsuz etkilerini gidermektir. EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARININ ÖZELLİKLERİ -Kimyasal maddelerin olumsuz etkilerine karşı mükemmel bir direnç gösterir. -Sıvı maddelerin döşemeye vereceği zararlara karşı en kesin çözümü sağlar. -Basınca dayanıklı, esnek ve aşınma direnci yüksektir. -Temizlenmesi kolaydır, hijyenik yüzeyler oluşturur. -Çatlamaya karşı dirençlidir. -Hızlı uygulanabilir. -Uygulandığı mekanlara stetik görünüm sağlar.

طلاء الأرضيات الإيبوكسي لديها مجموعة واسعة من التطبيقات في صناعة البناء الغرض الرئيسي من استخدامه كغطاء للأرضية هو القضاء على الآثار السلبية للتكوينات الفيزيائية والكيميائية على الأسطح الخرسانية


Reviews (0)

791

Login to write review

Cookies

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Accept